Maja Kozlovec postigla pobjednički pogodak u posljednjoj minuti

CRIKVENICA - GSD Crikvenica. Gledatelja 50. Suci - Sandro Capan i Ivan Podgorščak (oba iz Jastrebarskog). Delegat - Mensur Seferović (Zagreb)

MURVICA: Leverić, Madukić, Mar. Pešut, Ljubanović, Maj. Pešut, Deželin, Jelenović 8 (1), Kutija, Skorić 6 (2), Tomić, Rajković 4, Debelić 3, Mar. Pešut, Lončarić 2, Mat. Pešut 1, Runtas 4, Cakaj

TRENER: Ramiz Džekić

SAMOBOR: Budan, Husnjak, Belanić 6, Rođak, Brakus 7, Švigač, Sambolec, N. Kovač 2, Kozlovec 11 (2), Katanec 1, Kanceljak 2, Matijašić, Brdarić, E. Kovač

TRENER: Zoran Žitković

SEDMERCI: Murvica 3 (3), Samobor 2 (3)

ISKLJUČENJA: Murvica 10 minuta (Ljubanović 2+2, Kutija, Skorić, Debelić), Samobor 8 minuta (Rođak, Brakus, Švigač, Kanceljak)

IGRAČICA UTAKMICE: Maja Kozlovec

Samoborke se s mora vraćaju s punim plijenom – srušile su Murvicu na njenom terenu!

Domaće igračice bolje su otvorile susret i prvo poluvrijeme stalno su bile u rezultatskoj prednosti, a igračice trenera Žitkovića trudile su se ne dopustiti im da stvore osjetniju razliku. Činjenica da Lavice niti jednom nisu došle u vodstvo dovoljno govori sama za sebe. Na odmor se otišlo s dva pogotka prednosti za Murvicu, no dojam je bio da bi se u nastavku stvari mogle preokrenuti.

U drugom dijelu su domaće rukometašice najprije otišle na velikih pet razlike (15:10), a onda su se „kockice počele slagati“. Obrana je postala malo čvršća, a u napadu je naprosto briljirala Maja Kozlovec koja je za jedno poluvrijeme „stavila“ čak 10 „komada“. Nezaustavljiva je bila i Karla Brakus, a Lorena Belanić je „pospremila“ mnogobrojne lopte koje su već djelovale izgubljene.

I onda na samom kraju prava drama – napad Samoborki kod izjednačenog rezultata s igračicom više. Napravljen je višak za Maju Kozlovec koja svega nekoliko sekundi prije kraja postiže svoj 11 pogodak.