Mlađe djevojčice

Međužupanijska liga za mlađe djevojčice (2008. i mlađe) 

 

ŽRK Samobor natječe se u konkurenciji od 24 momčadi u međužupanijskoj ligi. 

Poredak i rezultati: 

 

   KLUB  U  P  N  I  GOLOVA  +/-  BODOVA
 1.  SESVETE  13  12  0  1   241:86   +155           24
 2.  KARLOVAC  11  11  0  0   292:114  +178           22
 3.  ZELINA  13  11  0  2   277:15O  +127           22
 4.  NOVSKA  13  11  0  2   253.146  +107           22
 5.  SISAK  13  10  0  3   218:125  +93           20
 6.  LOKOMOTIVA 1  9  9  0  0   261:81  +180           18
 7.  TREŠNJEVKA  13  9  0  4   220:131  +89           18
 8.  RUGVICA  11  8  0  3   203:159  +44           16
 9.  DUGO SELO'55  13  8  0  5   217:197  +20           16
10.  SAMOBOR  9  6  0  3   154:109  +45           12
11.  PRELOG  13  6  0  7   196:194  +2           12
12.  BISTRA  13  6  0  7   172:240  -68           12
13.  SLOGA  9  5  1  3   148:117  +31           11
14.  IVANIĆ  13  5  0  8   137:203  -66           10
15.  UDARNIK  11  4  1  6    97:174  -77             9
16.  MOSLAVAC  13  4  0  9   135:226  -91            8
17.  MOSLAVINA  13  3  1  9   127:215  -88            7
18.  LOKOMOTIVA 2  9  3  0  6   119:123  -4            6
19.  PETRINIA  13  3  0 10   164:215  -51            6
20.  DINAMO  13  3  0 10   137:207  -70            6
21.  JAMNICA  11  2  1  8   162:212  -50            5
22.  ZAPREŠIĆ  13  2  0 11   108:216  -108            4
23.  TRNINA  13  1  0 12   109:273  -164            0
24.  LUDBREG  13  0  0 13     90:324  -234            0

 

 

 KRUG

 DATUM

IGRANJA

 MJESTO

IGRANJA

 DOMAČIN  GOST  REZULTAT
 1.  05/06.10.2019.  SAMOBOR  SAMOBOR  SLOGA    20:16
 2.  19/20.10.2019.  SLOGA

 SAMOBOR

 LUDBREG

 PRELOG

 SAMOBOR

   13:11

    7:25

 3.  26/27.10.2019.  SAMOBOR

 ZELINA

 SAMOBOR

 SAMOBOR

 TRNINA

    18:11

    10:0

 4.  02/03.11.2019.  LOKOMOTIVA

SAMOBOR

LOKOMOTIVA 1

LOKOMOTIVA 2

SAMOBOR

    ODG.
 5.  16/17.11.2019.  SAMOBOR

DUGO SELO'55

SAMOBOR

SAMOBOR

IVANIĆ

    18:17

    19:8

 6.  30.11/01.12.2019.

 SLOGA

 SAMOBOR

 UDARNIK

 RUGVICA

 SAMOBOR

  ODG.
 7.  14/15.12.2019.  KARLOVAC

 SAMOBOR

 KARLOVAC

 JAMNICA

 SAMOBOR

   22:6

   25:17

 8.  08/09.02.2020.  ZAPREŠIĆ

 BISTRA

 SAMOBOR

 SAMOBOR

 ZAPREŠIĆ

 
 9.  22/23.02.2020.  SLOGA

 SAMOBOR

 TREŠNJEVKA

 SESVETE

 SAMOBOR

 
 10.  07/08.03.2020.  MOSLAVINA

 DINAMO

 SAMOBOR

 SAMOBOR

 MOSLAVINA

 
 11.  28/29.03.2020.  NOVSKA

 SAMOBOR

 MOSLAVAC

 NOVSKA

 SAMOBOR

 
 12.  25/26.04.2020.  SAMOBOR

 SISAK

 SAMOBOR

 SAMOBOR

 PETRINIA